BORDROLOMA

Bordrolamaya ilişkin tüm işlemleri kendi bünyenizde halletmeye çalışmak bazen tam bir baş ağrısına dönüşebilir. Gerekli yönetmeliklere uyumsuzluk halinde ağır cezalar kesilmekte ve karmaşık işlem süreçlerinde sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Bordrolama işlemleri, dışarıdan bakıldığında çok kolay görünebilir, ilgili tüm işlemleri kendi bünyesinde yaptıran birçok şirket, özellikle tüm süreci yönetmek için harcanan zaman göz önüne alındığında, bunun aslında pek de ucuz ve basit bir süreç olmadığı sonucuna varmıştır.

Artık birçok şirket tercihini, şirket içi bordrolama uygulamaları yerine, bordrolama için dış kaynak kullanımından yana yapmaktadır. Şirket dışı bordrolama, çalışanların maaş ödemesi, vergi düzenlemesi ve bordrolama yönetmeliğine ilişkin diğer işlemler için basit ve daha düşük maliyetli bir alternatif sunmaktadır.

İş hacmi ya da sektör farkı gözetmeksizin, tüm işletmelere yenilikçi ve tamamen onlara özel olarak geliştirilen bordrolama hizmetleri sunmaktayız.

İş Zekası

ABC Perakende Destek Hizmetleri olarak, veriyi doğru anlamak doğru ürünleri doğru kanalda , doğru zamanda ve doğru hedefe ulaştırmak sahadaki başarının temel unsuru ve ortak hedefimizdir.

Uygulamadan Önce Anlama ve Uzlaşma

ABC Perakende Destek Hizmetleri olarak işin başında hedef ve iş tanımlarının ve uygulama konusund tamamen mutabık kalınması konusunda deneyimlerimize dayalı tüm desteğimizi sunmaktayız

Geri Bildirimler

Hızlı Tüketim v e saha çalışmalarında hızlı değişiklikler kaçınılmazdır. ABC Perakende Destek Hizmetlerinin esnek sitem ve organizasyon yapısı iş oraklarımızın ihtiyaç duydukları değişikliklere anında cevap vererek satış noktası uygulamarında başarılı sonuç almalarına imkan vermektedir.

Birlikte Hep İleriye

ABC Perakende Destek Hizmetleri olarak İş ortaklarımız ve markaları başarısı için tüm kanallarımızı kullanmaktan hiç çekinmiyoruz. Tükecilerin marka ile bağının geliştirilmesi ve iş ortaklarımızın gelişimine katkıda bulunacak yaratıcı yaklaşımımız ve deneyimli kadromuz ile bu başarıda katkıda bulunabilmek en büyük mutluluğumuzdur.