EĞİTİM VE GELİŞİM

Birinci sınıf hizmet deneyimini yaşatmak için, birinci sınıf insanlarla çalışmanız gerekir. Bu nedenle, gerek Merkez Ofisimizde gerek diğer marka ekiplerimizde istihdam edilen yetenekli kişilerin geliştirilmesine daima özen gösteriyoruz.

Personel Performans Araştırmamız, çalışanlarımızın sadece bugünkü konumları üzerine odaklanmakla yetinmeyip, onların gelecek ideal ve hedeflerini de dikkate almaktadır.

Bu araştırma kapsamında elde edilen sonuçlar dahilinde eğitim programları oluşturulmaktadır. Amacımız, değerli zaman ve kaynaklarımızın, ekibimizin becerilerinin geliştirilmesi için doğru alanlarda kullanılmasını sağlamaktır.

Birinci sınıf hizmet sunumundaki başarımızı, kaliteyi merkez ofisin dışına da taşımayı öngören yaklaşımımıza ve bünyemizde çalışan her bir kişi ile bireysel olarak kurduğumuz yakın ilişkiye borçluyuz. 10. Yıl kutlamamız kapsamında verdiğimiz Noel partisinde tüm marka ekiplerimiz merkez ofis ile bir araya geldi ve görülmeye değer bir gece yaşandı! Açık bar da oldukça iyiydi!

Geçen yıl faaliyete giren Perakende Pazarlama otobüsü ile ülkenin dört bir yanında seyahat eden saha ekiplerimiz ile bu yolculuk sürecinde şirket planları, hedefleri ve en önemlisi onları ihtiyaçları üzerine uzun sohbetler gerçekleştirdik.


İş Zekası

ABC Perakende Destek Hizmetleri olarak, veriyi doğru anlamak doğru ürünleri doğru kanalda , doğru zamanda ve doğru hedefe ulaştırmak sahadaki başarının temel unsuru ve ortak hedefimizdir.

Uygulamadan Önce Anlama ve Uzlaşma

ABC Perakende Destek Hizmetleri olarak işin başında hedef ve iş tanımlarının ve uygulama konusund tamamen mutabık kalınması konusunda deneyimlerimize dayalı tüm desteğimizi sunmaktayız

Geri Bildirimler

Hızlı Tüketim v e saha çalışmalarında hızlı değişiklikler kaçınılmazdır. ABC Perakende Destek Hizmetlerinin esnek sitem ve organizasyon yapısı iş oraklarımızın ihtiyaç duydukları değişikliklere anında cevap vererek satış noktası uygulamarında başarılı sonuç almalarına imkan vermektedir.

Birlikte Hep İleriye

ABC Perakende Destek Hizmetleri olarak İş ortaklarımız ve markaları başarısı için tüm kanallarımızı kullanmaktan hiç çekinmiyoruz. Tükecilerin marka ile bağının geliştirilmesi ve iş ortaklarımızın gelişimine katkıda bulunacak yaratıcı yaklaşımımız ve deneyimli kadromuz ile bu başarıda katkıda bulunabilmek en büyük mutluluğumuzdur.