HAKKIMIZDA

ABC olarak sunduğumuz kapsamlı satış ve pazarlama çözümleri ile iş ortaklarımıza değer katıyoruz.

ABC, TS EN ISO 9001:2015 belgesini almayı başarmış bir saha satış destek ekibi yönetimi ve merchandising firmasıdır. Bu belge , firmamızın saha ekip yönetimi, işe alım, tanzim ve teşhir, veri toplama-raporlama alanında, İş Kanunu ve Yönetmeliklerle %100 uygun çalışmasının bir mükafatıdır.

Pazar payı araştırması ve danışmanlık hizmeti verdiğimiz sektörde, tüm çalışanlarımızı sürece dahil ederek Kalite Yönetim Sistemi’nin etkinliğini ve devamlılığını sağlayan, sistemi sürekli iyileştiren, ulusal ve uluslar arası kanunları göz ardı etmeden iş ve hizmet üretimin de en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlayan bir organizasyon oluşturmak, kalite politikamızdır.

Biz saha satış ekibi yönetimini sadece bordrolama olarak görmüyoruz. Üretkenliği artırmak, süreçleri düzenlemek, maliyeti denetlemek,, esneklik ve ölçülebilir bir değer katmak katmak ABC Perakende Desteğin temel amacı ve kuruluş gayesidir

Perakende kanalı, distribütör ya da son alıcının dâhil olduğu tüm satış döngüsünü kapsayan geniş çaplı çözümler ile markanızın değerini ve iş hacmini artırmada sizin yanındayız. Hizmetimiz kapsamında, çalışmaya istekli, iyi eğitim almış alanında deneyimli ekip üyelerimizle yapılan yatırımın geri dönüşü ve net karlılık temel başarı kriterimizdir.

Başarımızın sırrı, işimize olan amatör ruhla profesyonel bağlılığımız ile büyük ve kapsamlı saha verilerini değerlendirme becerimizde saklı…. ABC Perakende Destek Hizmetleri olarak sunduğumuz yeniliklerle işimize katma değerli fark yaratmayı ilke edindik.

ABC Perakende Destek Hizmetleri olarak gücümüzü çalışanlarımızdan almaktayız. ABC Perakende Destek, tüm iş alanlarında en kalifiye kişileri istihdam ederek sektörde büyük bir başarıyla faaliyet göstermektedir. Çalışanlarımız, Türkiye saha çalışmalarının sürekli ve hızla değişen yapısının gerekliliklerine uygun olarak eğitilmektedir. ABC Perakende Destek çalışanları, satışları artırıp marka varlığını ve performansını geliştirmek üzere eğitilmiştir. Temel prensibimiz, müşterilerimizin beklentilerini karşılamakla yetinmeyip, daima onları aşmaktır. Bu alanda yürüttüğümüz kusursuz çalışmalarımız bizim gerçek marka elçileri olduğumuzun kanıtıdır.

Kilit satış noktaları ile güçlü ve yakın ilişki en büyük avantajımız. Hizmet verdiğimiz satış noktalarında ekibimizi seçerken özellikle konusunda istekli ve ürünler hakkında kapsamlı bilgi sahibi olmalarına dikkat ediyoruz. Perekende sektörünün çalışma sistemine hakimiyetimizin iş ortaklarımızın satışlarına olan katkısı bize unutulmaz ve eşşiz bir deneyim yaşatıyor .

Müşterilerimizin maksimum kâr elde edebilmesini sağlamak için 70 den fazla ülkede dünya markalarının saha ekipleri tarafından kullanılan Online Mobil Uygulaması eLeader ile işgücü yönetimi ve saha pazarlama hizmetleri alanında geniş çaplı hizmet sunmaktayız.

Nokia ve Microsoft ile 14 yılı aşkın süredir yürüttüğümüz saha satış destek ekip yönetimi sektördeki istikrar ve başarımızın göstergesidir. Sektörel tecrübemiz ile bir araya gelen iş gücü yönetimi alanındaki engin bilgimiz, müşterilerimize bu alandaki en güvenilir ve deneyimli ekiple ile çalışma imkânı sunmaktadır.

ABC Perakende Destek olarak ilk günkü gibi işimizi büyük bir tutkuyla gerçekleştiriyoruz, çünkü bu alanda başarı yolculuğunun ancak bu şekilde gerçekleşeceğine inanıyoruz.


İş Zekası

ABC Perakende Destek Hizmetleri olarak, veriyi doğru anlamak doğru ürünleri doğru kanalda , doğru zamanda ve doğru hedefe ulaştırmak sahadaki başarının temel unsuru ve ortak hedefimizdir.

Uygulamadan Önce Anlama ve Uzlaşma

ABC Perakende Destek Hizmetleri olarak işin başında hedef ve iş tanımlarının ve uygulama konusund tamamen mutabık kalınması konusunda deneyimlerimize dayalı tüm desteğimizi sunmaktayız

Geri Bildirimler

Hızlı Tüketim v e saha çalışmalarında hızlı değişiklikler kaçınılmazdır. ABC Perakende Destek Hizmetlerinin esnek sitem ve organizasyon yapısı iş oraklarımızın ihtiyaç duydukları değişikliklere anında cevap vererek satış noktası uygulamarında başarılı sonuç almalarına imkan vermektedir.

Birlikte Hep İleriye

ABC Perakende Destek Hizmetleri olarak İş ortaklarımız ve markaları başarısı için tüm kanallarımızı kullanmaktan hiç çekinmiyoruz. Tükecilerin marka ile bağının geliştirilmesi ve iş ortaklarımızın gelişimine katkıda bulunacak yaratıcı yaklaşımımız ve deneyimli kadromuz ile bu başarıda katkıda bulunabilmek en büyük mutluluğumuzdur.