İŞE ALIM

Bir işletmenin istikrarlı başarısının temelinde tek bir şey olduğuna inanıyoruz: İnsan. Doğru alana yerleştirilmiş, doğru insanlar ile çalışmadan, bir işletmenin ayakta kalması mümkün değildir. ABC Perakende Destek Hizmetleri olarak 14 yıldır birebir sahadan edindiğimiz bilgi ve tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz. İhtiyaçlarınıza %100 cevap verecek nitelikte adayların bulunduğu kapsamlı veri tabanımızla, işe alım sürecinizde size önemli katkılar sağlamayı amaçlıyoruz.

Gerekli becerilere sahip, doğru alanda istihdam edilmiş, doğru bir adaya sahip olmanın değerinin bir işletme için paha biçilemez olduğuna inanıyoruz.


İş Zekası

ABC Perakende Destek Hizmetleri olarak, veriyi doğru anlamak doğru ürünleri doğru kanalda , doğru zamanda ve doğru hedefe ulaştırmak sahadaki başarının temel unsuru ve ortak hedefimizdir.

Uygulamadan Önce Anlama ve Uzlaşma

ABC Perakende Destek Hizmetleri olarak işin başında hedef ve iş tanımlarının ve uygulama konusund tamamen mutabık kalınması konusunda deneyimlerimize dayalı tüm desteğimizi sunmaktayız

Geri Bildirimler

Hızlı Tüketim v e saha çalışmalarında hızlı değişiklikler kaçınılmazdır. ABC Perakende Destek Hizmetlerinin esnek sitem ve organizasyon yapısı iş oraklarımızın ihtiyaç duydukları değişikliklere anında cevap vererek satış noktası uygulamarında başarılı sonuç almalarına imkan vermektedir.

Birlikte Hep İleriye

ABC Perakende Destek Hizmetleri olarak İş ortaklarımız ve markaları başarısı için tüm kanallarımızı kullanmaktan hiç çekinmiyoruz. Tükecilerin marka ile bağının geliştirilmesi ve iş ortaklarımızın gelişimine katkıda bulunacak yaratıcı yaklaşımımız ve deneyimli kadromuz ile bu başarıda katkıda bulunabilmek en büyük mutluluğumuzdur.