RAPORLAMA

ABC Perakende Destek Hizmetleri, sektörde yürüttüğü faaliyetlerde müşterilerine mutlak şeffaflık ilkesi ile hizmet sunmaktadır. Bu şeffaflık, eLeader’ın sahip olduğu web tabanlı mobil işgücü teknolojisi ile sağlanmaktadır. Bu teknoloji, sahadaki ekibi denetleme ve yönetme imkânı sunmakta, fotoğraf ve imzaları da içeren anlık very aktarımı yanı sıra saha operasyonun denetimini çok yönlü ve son derece esnek bir şekilde toplanmasına olanak tanımaktadır.

Dünyanın akıllı telefon ve yazılım alanında önde gelen mobil yenilikçilerinden biri olan ve 70’ten fazla ülkede, akıllı telefon sektörünün başlangıcından bu yana hizmet veren eLeader tarafından geliştirilen eLeader sayesinde, müşterilerimizin küresel fırsatları ve alanlarındaki zorluklar hakkında detaylı ve kapsamlı bilgi sahibiyiz. En iyi uygulama ve yenilikleri bünyemizde çalışanlar ile paylaşarak Türkiye’deki müşterilerimize, işletmelerine yeni uluslararası fikirler sunabiliyoruz.

ABC Perakende Destek olarak büyük bir tutkuyla veri toplamaktayız, çünkü bu alanda başarı yolculuğunun kapsamlı araştırma ile başladığına, markaların müşterilerini, perakendecilerini ve piyasayı ancak bu şekilde doğru anlayabileceğine inanmaktayız. Markaları müşterileri ile buluşturmayı seviyoruz. Eğitim, alım-satım ve sergileme alanındaki birikimimiz ile marka itibarını oluşturmak ve satışları artırmak için etkin mağaza içi düzenlemeleri sunuyoruz.

Mobil uygulamalar konusunda dünya lideri eLeader paranızın karşılığını almanızı sağlayan uygun maliyetli saha pazarlama hizmetleri sunmaktadır. Açıkça ifade etmek gerekirse,eLeader mükemmel yatırım getirisi garantilidir.


DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

yonlendirme

İş Zekası

ABC Perakende Destek Hizmetleri olarak, veriyi doğru anlamak doğru ürünleri doğru kanalda , doğru zamanda ve doğru hedefe ulaştırmak sahadaki başarının temel unsuru ve ortak hedefimizdir.

Uygulamadan Önce Anlama ve Uzlaşma

ABC Perakende Destek Hizmetleri olarak işin başında hedef ve iş tanımlarının ve uygulama konusund tamamen mutabık kalınması konusunda deneyimlerimize dayalı tüm desteğimizi sunmaktayız

Geri Bildirimler

Hızlı Tüketim v e saha çalışmalarında hızlı değişiklikler kaçınılmazdır. ABC Perakende Destek Hizmetlerinin esnek sitem ve organizasyon yapısı iş oraklarımızın ihtiyaç duydukları değişikliklere anında cevap vererek satış noktası uygulamarında başarılı sonuç almalarına imkan vermektedir.

Birlikte Hep İleriye

ABC Perakende Destek Hizmetleri olarak İş ortaklarımız ve markaları başarısı için tüm kanallarımızı kullanmaktan hiç çekinmiyoruz. Tükecilerin marka ile bağının geliştirilmesi ve iş ortaklarımızın gelişimine katkıda bulunacak yaratıcı yaklaşımımız ve deneyimli kadromuz ile bu başarıda katkıda bulunabilmek en büyük mutluluğumuzdur.