SAHA SATIŞ EKİBİ

Hızlı tüketim ürünleri sektörünün rekabetçi dinamikleri raf ve kategori paylarının geliştirilmesi için sahada tecrübeli ve yetenekli olduğu kadar tutkulu saha ekiplerini gerekli kılmaktadır. Bu ekiplerin sadece sahada ortaya koydukları uygulamalar ın yanı sıra satış noktasındaki kilit kişilerle güvene dayalı kurdukları ilişkiler de başarının temel unsurlarındandır.

ABC Perakende Destek Hizmetleri özellikle teknoloji perakendesi kanalında uzun yıllara dayanan tecrübesi, esnek ve etkili yönetim anlayışıyla iş ortaklarının hedeflerine ulaşmasında katma değerli bir hizmet anlayışını benimsemiştir.

Kullandığımız eLeader Saha uygulaması ile sahan verileri anlık ve şeffak olarak iş oraklarımızın bilgisine sunarak alınması gerekli kararları etkili bir şekilde sahada uygulamaktayız.

ABC Perakende Destek Hizmetleri olarak en önemli farklılığımızın markanıza değer katacak tecrübemiz ve deneyimli insan kaynağımız olduğunun farkındayız. Zorlu seçim süreçlerimizin arkasındaki neden de personel dönüş hızı düşük deneyimli ve bir o kadar da yönetilmesi kolay mükemmeliyetçi insan kaynakları politikamızdır. İşte bu nedenle biz hem çalışanlarımızın hem de işimizin daima arkasındayız.


İş Zekası

ABC Perakende Destek Hizmetleri olarak, veriyi doğru anlamak doğru ürünleri doğru kanalda , doğru zamanda ve doğru hedefe ulaştırmak sahadaki başarının temel unsuru ve ortak hedefimizdir.

Uygulamadan Önce Anlama ve Uzlaşma

ABC Perakende Destek Hizmetleri olarak işin başında hedef ve iş tanımlarının ve uygulama konusund tamamen mutabık kalınması konusunda deneyimlerimize dayalı tüm desteğimizi sunmaktayız

Geri Bildirimler

Hızlı Tüketim v e saha çalışmalarında hızlı değişiklikler kaçınılmazdır. ABC Perakende Destek Hizmetlerinin esnek sitem ve organizasyon yapısı iş oraklarımızın ihtiyaç duydukları değişikliklere anında cevap vererek satış noktası uygulamarında başarılı sonuç almalarına imkan vermektedir.

Birlikte Hep İleriye

ABC Perakende Destek Hizmetleri olarak İş ortaklarımız ve markaları başarısı için tüm kanallarımızı kullanmaktan hiç çekinmiyoruz. Tükecilerin marka ile bağının geliştirilmesi ve iş ortaklarımızın gelişimine katkıda bulunacak yaratıcı yaklaşımımız ve deneyimli kadromuz ile bu başarıda katkıda bulunabilmek en büyük mutluluğumuzdur.