STRATEJİK PERAKENDE DANIŞMANLIĞI

Sunduğumuz tüm hizmetler içerisinde, en iddialı olduğumuz alanlardan biri müşteri deneyimi yönetimidir.

Hedefimiz, müşteri deneyimi alanında özel uzmanlık hizmeti sunmaktır. Farklılık yaratan özgün müşteri deneyiminin, doğru destek ve danışmanlık hizmeti ile büyük ya da küçük ölçekli tüm işletmelerce edinilebileceği inancındayız.

Kaynaklarınız sınırlı olabilir ya da hedefleriniz gözünüze ulaşılmaz görünebilir. Bu noktada, daima sizi başarıya götürecek alternatif bir çözüm yolu sunabileceğimiz inancındayız.

Özgün müşteri deneyimini yaratmak için danışmanlara yüksek meblağlar harcamak zorunda değilsiniz. Aslında, yaptığınız işte onlara ne kadar az bağlanırsanız, o kadar iyi olur. Bu nedenle yaklaşımımızı oldukça basit ve kolay anlaşılır bir nitelikte şekillendirmekteyiz.

Prensiplerimiz

  • Özel müşteri deneyimi uzmanlığı ile hizmet etmek ve işleyen (ve aynı zamanda işlemeyen) süreçler konusunda yetkin bir yaklaşım sergilemek
  • Daha cesur bir yaklaşımı, itibar kazandıran ve markaları rakiplerinin önüne geçiren eylemleri teşvik etmek.
  • En iyi sonuçları elde edebileceğiniz alanlara odaklanmanızı sağlamak için daima kolay ve uygulanabilir bir yol sunmak.

Nasıl yapılacağını size öğretiyoruz! Size hizmet vermesi için çok sayıda danışman göndermek yerine, sizin ekiplerinizi eğitiyoruz. Böylece müşteri deneyimi sürecini kendi bünyenizde, kendi ekibinizle yürütebilmenize imkan tanıyoruz. Diğer bir deyişle, işinizde doğru adımları atabilmenizi sağlayacak ve size başarıya götürecek iç dinamiği yaratıyoruz.

Biz sadece kilit noktalarda müdahale ediyoruz. Bizi değerli ve farklı kılan, (aslında sizin tarafınızdan yapıldığında daha etkili olan) proje yönetimi gibi konular için maliyeti şişirmek yerine, sadece ihtiyaç duyduğunuz yer ve zamanda size sağladığımız uzmanlığımız ve danışmanlığımızdır.

Finansal Riski Azaltmanıza Yardımcı Oluyoruz. Sektörde daima cesur adımlar atmaktan yanayız. Bu süreçte, maliyeti düşük tutmanızı sağlayacak çözüm yolları da sunuyoruz. Kendi stratejinizi oluşturma, ekibinize motivasyon kazandırma ve fikirlerinizi geliştirme çalışmalarının her aşamasında size destek oluyoruz. Bu sayede, siz de büyük ölçekli herhangi bir yatırıma girmeden önce iş hedeflerinizi kendiniz analiz edip, doğru iş kararları alabilirsiniz.

Biz Sadece En Büyük Etkiyi Yaratacak Olan Konulara Odaklanıyoruz. Her şeyi aynı anda yapamazsınız. Markanızın değerini artırıp, maliyeti düşürebileceğiniz adımları “nerede ve ne zaman” en doğru şekilde atabileceğiniz üzerinde yoğunlaşıyoruz.


İş Zekası

ABC Perakende Destek Hizmetleri olarak, veriyi doğru anlamak doğru ürünleri doğru kanalda , doğru zamanda ve doğru hedefe ulaştırmak sahadaki başarının temel unsuru ve ortak hedefimizdir.

Uygulamadan Önce Anlama ve Uzlaşma

ABC Perakende Destek Hizmetleri olarak işin başında hedef ve iş tanımlarının ve uygulama konusund tamamen mutabık kalınması konusunda deneyimlerimize dayalı tüm desteğimizi sunmaktayız

Geri Bildirimler

Hızlı Tüketim v e saha çalışmalarında hızlı değişiklikler kaçınılmazdır. ABC Perakende Destek Hizmetlerinin esnek sitem ve organizasyon yapısı iş oraklarımızın ihtiyaç duydukları değişikliklere anında cevap vererek satış noktası uygulamarında başarılı sonuç almalarına imkan vermektedir.

Birlikte Hep İleriye

ABC Perakende Destek Hizmetleri olarak İş ortaklarımız ve markaları başarısı için tüm kanallarımızı kullanmaktan hiç çekinmiyoruz. Tükecilerin marka ile bağının geliştirilmesi ve iş ortaklarımızın gelişimine katkıda bulunacak yaratıcı yaklaşımımız ve deneyimli kadromuz ile bu başarıda katkıda bulunabilmek en büyük mutluluğumuzdur.