TANZİM & TEŞHİR

Hızlı tüketim ürünleri sektörünün rekabet dinamikleri ürünlerin pazara hızlı girmesini ve hassas bir uygulamanın yapılmasını gerektirmektedir. ABC Perakende Destek Hizmetleri markaların satış kanalında ihtiyaç duydukları hız ve kalite ile gerçekleştirdiği uygulamalarla iş ortakları ve markaların büyümesi için deneyimlerine dayalı destek sağlamaktadır.

Pazarlama bir bilim, perakendeyi farklı kılan detaylardır. Bu açıdan biz satış kanalı ve kategorinin yanı sıra coğrafi ve mevsimsel özellikleri de dikkate alarak sonuca ulaşmada doğru çözüm yolunu iş ortaklarımıza sunmaktayız.

ABC Perakende Destek Hizmetleri olarak saha uygulamalarının etkili ve en geniş kapsamlı gerçekleştirilmesi adına elimizden gelen tüm esnekliği iş ortaklarımız sunmaktayız

Saha Satış Destek hizmetleri kapsamındaki tanzim ve teşhir faaliyetleri süreklilik gerektirmektedir. Aynı zamanda rafa hızlı girilmesi, raf düzeninin korunması veya markaya özel saha ekipleriyle perakende kanalındaki kapsam alanının genişletilmesi temel amacımız olmuştur. ABC Perakende Destek Hizmetleri olarak farkımız satış noktası ve kanalın performans dinamiklerine göre ve de iş ortaklarımızın kendilerine has ihtiyaçları çerçevesinde çözüm yolu geliştirmemizden kaynaklanmaktadır


İş Zekası

ABC Perakende Destek Hizmetleri olarak, veriyi doğru anlamak doğru ürünleri doğru kanalda , doğru zamanda ve doğru hedefe ulaştırmak sahadaki başarının temel unsuru ve ortak hedefimizdir.

Uygulamadan Önce Anlama ve Uzlaşma

ABC Perakende Destek Hizmetleri olarak işin başında hedef ve iş tanımlarının ve uygulama konusund tamamen mutabık kalınması konusunda deneyimlerimize dayalı tüm desteğimizi sunmaktayız

Geri Bildirimler

Hızlı Tüketim v e saha çalışmalarında hızlı değişiklikler kaçınılmazdır. ABC Perakende Destek Hizmetlerinin esnek sitem ve organizasyon yapısı iş oraklarımızın ihtiyaç duydukları değişikliklere anında cevap vererek satış noktası uygulamarında başarılı sonuç almalarına imkan vermektedir.

Birlikte Hep İleriye

ABC Perakende Destek Hizmetleri olarak İş ortaklarımız ve markaları başarısı için tüm kanallarımızı kullanmaktan hiç çekinmiyoruz. Tükecilerin marka ile bağının geliştirilmesi ve iş ortaklarımızın gelişimine katkıda bulunacak yaratıcı yaklaşımımız ve deneyimli kadromuz ile bu başarıda katkıda bulunabilmek en büyük mutluluğumuzdur.